Çözümler

53
Yılların
deneyimi
30.000
Onarılan
spindeller
40
yetkin
çalışanlar
3.500
Üretilen
Spindeller

DIN ISO 1940-1‘e göre dengeleme

- HSK, ISO, SK, BT takım tutucular - Kısmen montajlı ve komple mil
- Rotorlar, Rotor milleri
- Kaplinler

- Fan kanatları, fanlar
- Taşlama
- Özel cihazlar (örneğin torna tezgahları için) - 200 kg‘a kadar döner kütle ve 500kg ağırlık

8 W4 A6526
8 W4 A7253

Fluidax alçak basınçlı püskürtücüler

2012 yılında Deuschle, Fluidax ürünlerini İsviçre‘den temin etti. Geleneksel soğutma yağlama sistemlerinde, en önemli noktadan soğutma yağlaması, takımın iş parçasına bağlanması şansa bırakılmıştır. Yalnızca büyük miktarlarda medya ile kabul edilebilir sonuçlar elde etmeye çalışılır.

Destek Taşlama

Urben Support Grinder ES, tek başına veya bir destek cihazı olarak kullanılabilir. Yönetilebilirliği birçok uygulamada ikna eder.

DSC02385
HSK Innenschleifdorne

Aksesuarlar Servis

Sloganına göre: „Her şey tek bir kaynaktan“, iş milinizin kullanımı için size komple, yüksek kaliteli aksesuarlar sunuyoruz. Lütfen isteğiniz üzerine bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

- HSK iç taşlama mandrelleri - HSK Bileme Taşıyıcıları
- Mil tutucu
- Koni temizleyici
- Ve daha fazlası

Danışmanlık hizmeti

Teknik Müşteri yöneticilerimiz ve servis mühendisleri- miz Avrupa çapında sizin için bulunmaktadırlar. Yetkile- rimizin hepsi niteliklidir.

Spindel Otel

Değiştirme milinin derhal hazır olmasını sağlamak için düzenli çalışma döngüsü, yaşlanma sürecini geciktirmek için, özellikle gres yağlamalı miller için önemlidir. Tüm iş mili fonksiyonlarının sabit bir fiyatla test edilmesi ve belgelenmesi. Bu servis!

- Millerin doğru ve uygun şekilde depolanması - Teslimatta garanti başlangıcı
- Netleştirilmiş mülkiyet
- İş milinize anında erişim

MG 1666
8 W4 A6709

Makine servisi

Özel olarak eğitilmiş ve deneyimli teknisyenlerimiz aracılığıyla, aynı zamanda seçilen ortak firmalarla işbirliği yaparak, kusurlu iş milini makinenizden çıkarabilir ve onarım veya iş mili değişiminden sonra profesyonel olarak yeniden takıp çalıştırabiliriz. Elbette, M19, Cycle 19, Cycle 800 vb. Gerekli tüm ayarlar yapılır.

Yeniden devreye alma işleminin bir parçası olarak, makinenin geometrik bir ölçümü yapılır, böylece tekrar en yüksek hassasiyetle çalışır.

Daha fazla bilgi

Almanca ve İngilizce sayfalarımızda bulabilirsiniz.