Spindel Servis

53
Yılların
deneyimi
30.000
Onarılan
spindeller
40
yetkin
çalışanlar
3.500
Üretilen
Spindeller

Çalışanlarımızın onlarca yıllık tecrübesi, çeşitli Spindel üreticileri ile özel eğitim ve kendi özel iş mili yapılarımız sayesinde, tüm iş millerini - motor iş milleri veya dişli milleri - tamir edebiliriz. Sıkma sistemleri üreticileri, rulman yatakları, döner bağlantılar ve contalar ile aktif tedarikçi ilişkileri kısa sürede orijinal parçalar elde etmemizi sağlar. İş miline özgü bileşenler, gerektiğinde PTC‘nin 3D CAD sistemi tarafından hesaplanabilir, tasarlanabilir ve oluşturulabilir. Esnek tedarikçiler, en yüksek kalitenin zamanında üretilmesini sağlar.

Bir mil onarımının sökülmesi ve analizinin bir parçası olarak, yatak flanşları, Spindelleri ve takım tutucular gibi tüm bileşenler doğru bir şekilde ölçülür. Bu amaçla, koltuk ve geometri hatalarını en yüksek ölçüm hassasiyetiyle belirleyebilmek için bir Metris 3D ölçüm cihazı ve bir Mahr ölçüm cihazı bulunmaktadır.

Aşınmış yatak yuvaları, hatalı sıkma sistemleri, sızıntı yapan serbest bırakma silindirleri ve döner geçişler gibi hasarları onara biliriz.

8 W4 A6658 2

Bizim için umutsuz vaka yok!

Tüm yaygın markaların ve makine üreticilerinin Spindel ünitelerinde profesyonel onarım ve değişim iş mili servisi alırsınız.

Makine üreticileri Deckel Maho, DMGMORI, Gildemeister, Mitsubishi, Hermle, Voumard, Jung, Mikron, Vollmer, Huron, Orman, Chiron, Okuma, EIMA, Quaser, Roeder, Hurco, Weeke, HOMAG, IMA, Faas, UVA, Lidköping, Bridgeport ve diğerleri.

Tarafından üretilen spindelleri tamir ediyoruz Voumard, Fischer, Weisser, Omlat, GMN, GF, Fortuna, Renaud, Kesin, KaVo, Perske, Jager, Ibag, Heller, Hauser, Gamfior, Faemat, FAG, Bryant, Colombo, Deuschle, Blohm, SKF, Beyaz, Kessler, Junker, UVA, TDM, HSD, StepTec, UKF, DMGMORI, IMT, Jung, Kraliyet, AWEA, Quaser ve diğerleri.

8 W4 A6613
8 W4 A6404

Daha fazla bilgi

Almanca ve İngilizce sayfalarımızda bulabilirsiniz.