Tarih

Deuschle Spindel-Service GmbH şirketi, yıllardır spindelleri ünitelerinin onarımı ve üretimi ile ilgilenmektedir. 1966‘da başlayan HSC teknolojisinde (HighSpeedCutting) şirket kurucusu Karl Deuschle‘nin uzman tavsiyesi, mil üniteleri için nitelikli bir hizmet sunmak için temel attı. Bu, şirketin günümüzde tamamen müşteri odaklı ve sürekli olarak optimize edilmiş olan pazar stratejisini getirdi.

Artan talep ve gittikçe artan bireysel gelişmelere bağlı olarak makine ve tesis mühendisliği Deuschle yeni servis konseptleri ile zorlandı. Bunlar klasik yeni depodan, donanımların yeniden donatılması ve dengelenmesine dengelenmesi ve Endüstri 4.0 seçeneği ile yeni makaraların geliştirilmesine kadar uzanmaktadır. 50 yılı aşkın bilgi birikimi, birçok müşterinin bize verdiği güvenin temelidir.

Ekip, Güney Kore‘de bağlı kuruluşu olan Almanya‘da 40‘tan fazla nitelikli çalışandan oluşuyor. Faaliyet alanları, metal işleme endüstrisinde, enerji endüstrisinde, elektronik endüstrisinde, tıp teknolojisinde ve endüstridedir, ahşap ve plastik endüstrisi. Nerede işlenirse, Deuschle bir ev adı ve potansiyel bir tedarikçidir.

Sürekli müşteri ilişkileri, şirketin zamanın nabzını tutmasını sağlar. Bunu yaparken Deuschle, zamanında ve bireysel proje incelemesi talep eden müşterilere odaklanır. Makine tanımlı müşterilere, millerin bakımı için onarım sözleşmeleri teklif edilir. Deuschle ayrıca mevcut iş millerinde yapılan değişiklikleri ve dönüşümleri de anlar. Yeni iş mili gelişmeleri müşteriyle yakın işbirliği içinde gerçekleştirilir. CAD sistemi „PTC Creo Parametric“ bu amaç için kullanılabilir.

Bir sistem tedarikçisi olarak Deuschle sadece iş milinde hizmet vermek ya da iş milinin kendisini teslim etmekle kalmaz, aynı zamanda iş mili sisteminin düzgün çalışması için gerekli olan tüm çevresel cihazları da sunar. Bunlar arasında frekans dönüştürücüler, soğutma birimleri, takım tutucular, ince filtrelenmiş yağlayıcılar ve küçük aksesuarlar bulunur. Ayrıca havuzda swap milleri mevcuttur.

8 W4 A7232

Samuel Deuschle (Teknik konularının, Genel Müdürü) - Jonathan Deuschle (işletme Mühendisi, İşletmeden sorumlu Genel Müdür)