Ürünler Spindles made in Germany

53
Yılların
deneyimi
30.000
Onarılan
spindeller
40
yetkin
çalışanlar
3.500
Üretilen
Spindeller
Economic Line

Economic-Line

BANT SÜRÜCÜ İŞ MİLİ

Harici aktarma organlarına bağlantı için uygun maliyetli çözümler. HSK-C, konik, silindirik ve pens takım arayüzleri olarak mevcuttur.

Power Line

Power-Line

MOTOR MİLLİ

Flanşlı motorlu güçlü elektro-iş milleri. Aletleri önceden ayarlayabilmek için HSK-C tutucu ile. Ayrıca pens tutucu ile de mevcuttur. 36.000 dev / dak'ya kadar ucuz çözümler. Düşük iş mili ağırlığı.

Precision Line

Precision-Line

HIZLI FREKANS Aynasızlar

Kesici kenarı olmayan taşlama ve frezeleme milleri, silindirik. Medya merkezi olarak eksenel veya radyal olarak kapanır. Çapı 35mm'den 213mm'ye, 180.000 rpm'ye kadar olan versiyonlar. Manuel takım değiştirme.

Dressing Line

Dressing-Line

Milleri soyunma

Taşlama disklerinin hassas profili ve döner pansumanı için 1,7 kW'a kadar güçlü pansuman milleri. 35mm, 54mm, 72mm ve 100mm çaplarında mevcuttur.

Advanced Line

Advanced-Line

ÖZEL İŞ MİLİ / ÖZEL İŞ MİLİ

Form ve teknik uygulamada özel çözümler. Kare, çift takım arayüzü, senkron sürücü, asenkron sürücü, otomatik medya transferi - müşteri gereksinimlerine göre.

Air Line

Air-Line

HAVALANDIRMIŞ İŞ MİLİ

Hava tahrikli kompakt iğler. Rulman. İşmili, bağımsız bir çözüm olarak ve bir bağlantı işmili olarak kullanılabilir. Son işlem (frezeleme), taşlama, merkez taşlama için 70.000 rpm'ye kadar.

Daha fazla bilgi

Almanca ve İngilizce sayfalarımızda bulabilirsiniz.