Teknoloji Made by Deuschle

53
Yılların
deneyimi
30.000
Onarılan
spindeller
40
yetkin
çalışanlar
3.500
Üretilen
Spindeller

Spindel onarım herkese göre değil. Millerle 50 yıldan fazla bir süredir deneyimimiz kendisi için konuşmaktadır. Milinizin gelişimini profesyonel ellere koyun, çünkü sloganımız: Ayrıntılara dikkat etmek sıradanlık ve mükemmellik arasındaki farktır. Hedefimiz: mükemmellik! Sizinle birlikte, bireysel ürünler geliştiriyoruz veya çok yönlü iş mili programımızdan kanıtlanmış iş millerinden birini seçiyoruz.

Deuschle Spindeli ayırt eden şey budur

Yüksek devirli milin düzgün çalışması için bilyeli rulmanların doğru seçilmesi önemlidir. Örneğin, Deuschle, özellikle Spindel onarımında gerekli deneyim ve bilgiyi uygulayabilen tanınmış üreticilerle birlikte çalışır.

Ürünlerin kalite muayenesi yarı otomatik bir test alanında gerçekleştirilmekte ve önemli faktörlere göre yapılmaktadır.

Deuschle, manuel HSK tutucuyu kullanmayı tercih ediyor. Mil yuvası ve takım planı yüzeyi arasındaki planlı

temas nedeniyle HSK‘nın sertliği (içi boş mil konisi), SK (dik konik) gibi geleneksel konik bağlantılardan yaklaşık üç kat daha yüksektir.

Deuschle aktif bariyer hava teknolojisi İşleme sırasında ortaya çıkan kir, mil burnundaki aktif bir „hava contası“ ile milin içine girmesini önler. Spindelleri kovanı boyunca derin delik delme ve çıkış konumundaki labirent aracılığıyla bu teknik kabul edilmesine izin verir 2 bar. Geleneksel çözümler 0,5 bar sunar ve bu da kirlenme nedeniyle daha kısa hizmet ömrü sağlar.

8 W4 A6454 2

Daha fazla bilgi

Almanca ve İngilizce sayfalarımızda bulabilirsiniz.